| Model Number | YD-8813 Series (YD-8813-1200 / YD-8813-1800) |
| Brand Name | YIDA (Customized) |
| Type | Wall Mounted Vanity Unit + Large Oval LED Mirror Combo |
| Vanity Unit Size | 1190x495x400 mm (1200mm version) / 1790x495x400 mm (1800mm version) |
| Mirror Size | 1200×750 mm (1200mm version) / 1800×750 mm (1800mm version) |
| Basin Qty. | Two (Double Basin Integrated Ceramic Top) |
| Installation Type | Wall Mounted / Wall Hung |
| Materials of Top | Integrated White Ceramic Basin Top |
| Materials of Body | Ash Wood + Paint (Fluted Vertical Slats Design) |
| Top Color | White Glaze |
| Body Color | Dark Grey / Natural Wood (Customizable) |
| Mirror Feature | Large Oval LED Mirror (Backlit, Soft Lighting, Touch Sensor, Frameless) |
| Faucet Mount | Wall Mounted / Single Hole (Customizable) |
| Drawers | Spacious Soft-Close Drawers |
| Customizable Sizes | 1200mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm (Based on customer requirements) |
| Certification | Customized (CE, CUPC, etc. available) |
| Family Products | YD-8813 Series (1200mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm) |
| OEM/ODM | Available (Custom Size, Logo, Color, Material) |
| Package | Standard Export Carton Packing; Customized Pallet / Crate available for bulk orders |