| Model Number | YD-8850 |
| Brand Name | YIDA (Customized) |
| Type | Wall Mounted Vanity Unit + Round LED Mirror Combo |
| Vanity Unit Size | 990 x 490 x 500 mm |
| Mirror Size | 800 x 800 mm (Round LED Mirror) |
| Top Size | 1000 x 500 mm |
| Basin Qty. | One (Single Sink) |
| Installation Type | Wall Mounted / Wall Hung |
| Materials of Top | Black Artificial Stone / Sintered Stone (Integrated Basin) |
| Materials of Body | Multilayer Board with Horizontal Slat Texture |
| Top Color | Black Matte |
| Body Color | Dark Brown / Walnut Wood Grain |
| Mirror Feature | Round LED Mirror (Backlit, Soft Lighting, Touch Sensor) |
| Faucet Mount | Single Hole / Deck Mounted (Customizable) |
| Drawers | Two Soft-Close Drawers with Hidden Handles |
| Certification | Customized (CE, CUPC, etc. available) |
| Family Products | YD-8850 Series |
| OEM/ODM | Available (Custom Size, Logo, Color, Material) |
| Package | Standard Export Carton Packing; Customized Pallet / Crate available for bulk orders |