| Model Number | YD-8901 Series (YD-8901-1200 / YD-8901-1500) |
| Brand Name | YIDA (Customized) |
| Type | Wall Mounted Vanity Unit + Dual LED Mirror Cabinet Combo |
| Vanity Unit Size | 1190x450x450 mm (1200mm version) / 1490x450x450 mm (1500mm version) |
| Mirror Size | 500×900 mm (Two mirrors per vanity) |
| Basin Qty. | Two (Double Sink) |
| Installation Type | Wall Mounted / Wall Hung |
| Materials of Top | White Ceramic Art Basins with Matching Countertop |
| Materials of Body | Free Board (Plywood) with Painted Door Panel |
| Top Color | White Glaze |
| Body Color | Natural Ash Wood Grain |
| Mirror Feature | Dual LED Mirrors (Oval, Soft Lighting) |
| Faucet Mount | Wall Mounted / Single Hole (Customizable) |
| Certification | Customized (CE, CUPC, etc. available) |
| Family Products | YD-8901 Series (1200mm & 1500mm) |
| OEM/ODM | Available (Custom Size, Logo, Color, Material) |
| Package | Standard Export Carton Packing; Customized Pallet / Crate available for bulk orders |