| Model Number | YD514 Series (YD514-80 LED / YD514-100 LED) |
| Brand Name | YIDA (Customized) |
| Type | Wall Mounted Vanity Unit + Round LED Mirror Combo |
| Vanity Unit Size | 800×460 mm (80cm version) / 1000×460 mm (100cm version) |
| Mirror Size | 700×700 mm (80cm version) / 800×800 mm (100cm version) |
| Basin Qty. | One (Single Sink) |
| Installation Type | Wall Mounted / Wall Hung |
| Materials of Top | White Ceramic Wash Basin |
| Materials of Body | Plywood / Free Board with Painted Door Panel |
| Top Color | White |
| Body Color | Natural Wood Grain (Light Oak Finish) |
| Mirror Feature | Round LED Mirror |
| Faucet Mount | Wall Mounted / Single Hole (Customizable) |
| Certification | Customized (CE, CUPC, etc. available) |
| Family Products | YD514 Series (800mm / 1000mm) |
| OEM/ODM | Available (Custom Size, Logo, Color, Material) |
| Package | Standard Export Carton Packing; Customized Pallet / Crate available for bulk orders |