| Model Number | YD-8825 |
| Brand Name | YIDA (Customized) |
| Type | Wall Mounted Vanity Unit + LED Mirror Cabinet Combo |
| Vanity Unit Size | 590 x 450 x 450 mm (Main Cabinet) |
| Mirror Size | 500 x 900 mm (Oval LED Mirror) |
| Basin Qty. | One (Single Sink) |
| Installation Type | Wall Mounted / Wall Hung |
| Materials of Top | White Ceramic Wash Basin with Fluted Texture (600 x 460 mm) |
| Materials of Body | Waterproof PVC |
| Top Color | White |
| Body Color | Natural Light Wood Grain |
| Mirror Feature | Oval LED Mirror (Backlit, Soft Lighting, Touch Sensor) |
| Faucet Mount | Single Hole / Deck Mounted (Customizable) |
| Drawers | Two Spacious Drawers with Soft-Close Mechanism |
| Certification | Customized (CE, CUPC, etc. available) |
| Family Products | YD-8825 Series (600mm) |
| OEM/ODM | Available (Custom Size, Logo, Color, Material) |
| Package | Standard Export Carton Packing; Customized Pallet / Crate available for bulk orders |