| Model Number | YD25001-80 LED |
| Brand Name | YIDA (Customized) |
| Type | Wall Mounted Vanity Unit + LED Mirror Combo |
| Vanity Unit Size | 797 x 407 x 300 mm |
| Mirror Size | 800 x 800 mm (Large Square/Round Rectangular LED Mirror) |
| Basin Size | 800 x 410 x 110 mm (White Ceramic Wash Basin) |
| Basin Qty. | One (Single Sink) |
| Installation Type | Wall Mounted / Wall Hung |
| Materials of Top | White Ceramic Wash Basin |
| Materials of Body | Plywood / Free Board with Painted Fluted Panel |
| Top Color | White |
| Body Color | Natural Wood / Light Oak |
| Mirror Feature | Large LED Mirror (Touch Sensor, Soft Lighting, Anti-fog optional) |
| Faucet Mount | Single Hole / Deck Mounted (Wall-mounted faucet shown, field customizable) |
| Design Feature | Fluted vertical slats with rounded corner cabinet design |
| Certification | Customized (CE, CUPC, etc. available) |
| Family Products | YD25001 Series (YD25001-55 LED, YD25001-80 LED) |
| OEM/ODM | Available (Custom Size, Logo, Color, Material) |
| Package | Standard Export Carton Packing; Customized Pallet / Crate available for bulk orders |