| Model Number | YD25001-55 LED |
| Brand Name | YIDA (Customized) |
| Type | Wall Mounted Vanity Unit + Side Cabinet + LED Mirror Combo |
| Vanity Unit Size | 547 x 407 x 300 mm (Main Cabinet) |
| Side Cabinet Size | 405 x 300 x 1100 mm |
| Mirror Size | 500 x 800 mm (Oval LED Mirror) |
| Basin Size | 550 x 410 x 110 mm (Ceramic Wash Basin) |
| Basin Qty. | One (Single Sink) |
| Installation Type | Wall Mounted / Wall Hung |
| Materials of Top | White Ceramic Wash Basin |
| Materials of Body | Plywood / Free Board with Painted Fluted Panel |
| Top Color | White |
| Body Color | Natural Wood / Light Oak |
| Mirror Feature | Oval LED Mirror (Backlit, Soft Lighting, Touch Sensor) |
| Faucet Mount | Single Hole / Deck Mounted (Customizable) |
| Side Cabinet | Tall Fluted Side Cabinet with Interior Shelves |
| Certification | Customized (CE, CUPC, etc. available) |
| Family Products | YD25001-55 LED |
| OEM/ODM | Available (Custom Size, Logo, Color, Material) |
| Package | Standard Export Carton Packing; Customized Pallet / Crate available for bulk orders |