| Model Number | YD-8815 Series (YD-8815-750 / YD-8815-1500) |
| Brand Name | YIDA (Customized) |
| Type | Wall Mounted Vanity Unit + LED Mirror Cabinet Combo |
| Vanity Unit Size | 750x450x450 mm (750mm version) / 1500x450x450 mm (1500mm version) |
| Mirror Size | 500×900 mm (One mirror for 750mm, Two mirrors for 1500mm) |
| Basin Qty. | One (750mm version) / Two (1500mm version) |
| Installation Type | Wall Mounted / Wall Hung |
| Materials of Top | White Ceramic Wash Basin (Fluted Texture) with Countertop |
| Materials of Body | Ash Wood + Paint (Fluted Vertical Slats Design) |
| Top Color | White Glaze |
| Body Color | Natural Ash Wood / Black (Customizable) |
| Mirror Feature | Oval LED Mirrors (Backlit, Soft Lighting, Touch Sensor) |
| Faucet Mount | Wall Mounted / Single Hole (Customizable) |
| Drawers | Four Spacious Soft-Close Drawers (1500mm version) |
| Certification | Customized (CE, CUPC, etc. available) |
| Family Products | YD-8815 Series (750mm / 1500mm) |
| OEM/ODM | Available (Custom Size, Logo, Color, Material) |
| Package | Standard Export Carton Packing; Customized Pallet / Crate available for bulk orders |